Jak funguje Masterpiece?

Vydání Masterpieces
Jedním z našich hlavních principů na platformě Versatio je spolupráce s umělci a partnery, kteří jsou schopni poskytnout exkluzivní benefity. Společně s těmito partnery se dohodneme na podmínkách, cenách a benefitech, které z Masterpieces plynou, abyste měli jistotu, že investice do partnerů bude opravdu stát za to.
Naše Masterpieces jsou vydávány ve více úrovních a v omezeném počtu k prodeji na platformě Versatio. Vždy budete informováni o chystaných partnerech předem v seznamu partnerů, abyste se mohli rozhodnout, který partner je pro vás ten nejlepší.
Plaťte pohodlně tak, jak jste zvyklí
Na platformě Versatio chceme, aby byl nákup Masterpieces co nejjednodušší a nejpřístupnější pro každého. Proto jsme umožnili platby platební kartou, takže si můžete koupit Masterpiece rychle a snadno, přesně tak, jak jste zvyklí. To znamená, že celý nákup Masterpiece máte dokončený na pár kliknutí. Bez zábran, jednoduše.
Bavte se! Po celou dobu vlastnictví Masterpiece!
Vlastnictví Masterpieces vám přináší nejenom radost ze samotného Masterpiece, ale i unikátní a exkluzivní benefity, které jinde nezískáte. Jako majitel Masterpiece se můžete těšit na zážitky například s vaší oblíbenou kapelou, které jsou neopakovatelné. Může se jednat o vstupenky na vyprodané koncerty, setkání s umělcem nebo exkluzivní zážitky spojené s jeho tvorbou.
Tyto benefity jsou připraveny pouze pro majitele Masterpieces a jsou pro vás zárukou toho, že naše Masterpieces jsou skutečně exkluzivní a jedinečné.
Obchodujte, prodávejte a investujte
Držení Masterpieces na platformě Versatio je pro jejich majitele vstupem do nového světa. Omezený počet vydávaných Masterpieces zaručuje jejich jedinečnost a tím i hodnotu.
Avšak i po vyprodání Masterpieces na platformě Versatio se ostatní nemusí bát, že jsou odříznuti od exkluzivních zážitků, které s nimi souvisejí. Právě naopak! Majitelé Masterpieces s nimi mohou dále obchodovat a tvořit nový trh, který vytváří nové a výjimečné zážitky. Získávají tak možnost nabízet a poptávat Masterpieces umělců, kapel a dalších partnerů a sami určovat jejich hodnotu na trhu.
Vstupte do světa Versatio
Vstupte do světa Versatio a objevte svět exkluzivních benefitů a zážitků. Nakupujte Masterpieces a užijte si výjimečné chvíle s vašimi oblíbenci jako nikdy předtím. Získejte exkluzivní benefity a podpořte projekty, které milujete. Začněte nyní a objevte nový způsob, jak si užívat a investovat!